Konkurs Międzyszkolny „Kardynał Stefan Wyszyński oczami dziecka i młodzieży”

• Szkoła Podstawowa  im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Szepietowie

Szkoła Podstawowa  im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego zaprasza uczniów szkół podstawowych  do udziału w konkursie plastyczny  „Kardynał  Stefan Wyszyński  oczami dziecka i młodzieży”.

CELE KONKURSU

1. Kształtowanie postaw i promowanie wartości, którym wierny był błogosławiony Stefan Kardynał Wyszyński.

2. Inspirowanie dzieci i młodzieży do poznania i czerpania z bogatego dziedzictwa duchowego naszego Patrona

Tematyka

Tematem tegorocznego konkursu jest ukazanie w formie plastycznej postaci Kardynała   Stefana Wyszyńskiego widzianej oczami dziecka: na spacerze, wśród dzieci, nauczający, ………….

KATEGORIE I KRYTERIA OCENY PRAC

Uczestnicy:

• uczniowie szkół podstawowych

Kategorie wiekowe:

Uczniowie kl. 1- 4 szkoły podstawowej

Konkurs zostanie przeprowadzony w kategorii: plastycznej.

Kryteria oceny pracy plastycznej:

• rysunek, malarstwo, grafika, kolaż, plakat,
  • zgodność z tematem,
  • oryginalność i kreatywne ujęcia tematu,
  • estetyka wykonania.,

Wymiary:

format A4, A3, do maks. A2,

WARUNKI UCZESTNICTWA

1. Przyjmowane są tylko prace indywidualne. Do pracy należy dołączyć kartę zgłoszenia oraz zgodę rodzica/opiekuna.

2. Praca powinna być czytelnie opisana na odwrocie: – imię i nazwisko autora, klasa, wiek – imię i nazwisko opiekuna/nauczyciela, telefon/e-mail – adres i telefon (fax) szkoły i dostarczona lub przesłana na adres organizatora:

Szkoła Podstawowa  im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Ul. 1 Maja 2    18-210  Szepietowo z dopiskiem: „Konkurs o Patronie”.

3. Termin nadsyłania prac – 4 maja 2023r.

4. Rozstrzygnięcie Konkursu poprzez publikację wyników na stronie internetowej szkoły do dn. 10.05.2023r.

Prace nagrodzone zostaną wyeksponowane na holu szkolnym

5. Nauczyciel/opiekun może przysłać dowolną ilość prac.

6. Dla laureatów i wyróżnionych przewidziano dyplomy oraz nagrody, a dla nauczycieli/opiekunów podziękowania.

7. Prace nie będą zwracane uczestnikom Konkursu, przechodzą one na własność organizatorów.

8. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.) oraz akceptacją powyższego regulaminu.

9. Dodatkowych informacji na temat konkursu udzielają koordynatorzy

Koordynatorzy: