Spotkanie integracyjne kl. VIA

Na 3.06.22r. kl. VIa zaplanowała spotkanie integracyjne z nocowaniem w szkole. Szóstoklasiści do szkolnych drzwi zapukali punktualnie o godz. 19.00. Mieli  plecaki wypełnione kocami, poduszkami, przyborami toaletowymi. Pośpiesznie przebrali się w stroje gimnastyczne, by na hali rozegrać mecz w piłkę siatkową i nożną. Po znacznym wysiłku fizycznym z niecierpliwością czekali na pracowników Oregano, którzy mieli dostarczyć wcześniej zamówioną pizzę. Późnym wieczorem zasiedli do stołów, by spożyć posiłek. Po zaspokojeniu głodu ponownie udali się na halę, gdzie odbył się klasowy „Top Model”. Następnie  nieco zmęczeni obejrzeli film. Po wieczornej, a właściwie nocnej toalecie udali się do swoich „sypialni”, by wpaść w objęcia Morfeusza. Po krótkiej nocy uporządkowali sale, z których korzystali i zadzwonili po rodziców, by odebrali ich ze szkoły. Zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do swoich domów.

Gabriela Stypułkowska kl. VIA