Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

Pamięć o  Patronie naszej szkoły- Kardynale Stefanie Wyszyńskim jest pielęgnowana przez naszych uczniów. Świętują Dzień Patrona, uczestniczą w różnych konkursach poświęconych Prymasowi Tysiąclecia. Zadeklarowali również udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Kardynał Stefan Wyszyński naszym Patronem”. Do współzawodnictwa zgłoszono 58 prac ze szkół w Dąbrówce Kościelnej i Szepietowie. Komisja konkursowa nagrodziła najładniejsze prace, wszystkie znalazły się na wystawie pokonkursowej. Nagrody i wyróżnienia wręczono podczas obchodów Dnia Dziecka następującym osobom:

Kategoria kl. I- III

I miejsce- Patrycja Pietrzak- Karpińska kl. III SP Szepietowo

II miejsce- Alicja Buczkowska kl. III SP Szepietowo

III miejsce- Emilia Kowalczyk kl. III SP Szepietowo

Wyróżnienia: Jakub Wyszyński kl. I SP Dąbrówka Kościelna, Dawid Wojtkowski kl. III SP Szepietowo, Michalina Kostrowska kl. III SP Szepietowo,

Kategoria kl. IV-VI

I miejsce- Róża Wojno kl. VI SP Dąbrówka Kościelna

II miejsce- Julia Krajewska kl V SP Szepietowo

III miejsce Filip Konopka kl. V SP Szepietowo

Wyróżnienia: Jan Gąsowski kl. VI SP Dąbrówka Kościelna, Tomasz Ertman kl. V SP Szepietowo, Magdalena Zubczyńska kl. V SP Szepietowo

Kategoria kl. VII- VIII

I miejsce- Natalia Jasińska kl. VII SP Szepietowo

II miejsce Magdalena Markowska kl. VIII SP Szepietowo

III miejsce – Gabriela Felczuk kl. VII SP Szepietowo

Wyróżnienia: Gabriela Dąbrowska kl. VIII SP Dąbrówka Kościelna, Zuzanna Zalewska kl. VIII SP Dąbrówka Kościelna, Katarzyna Wojno kl. VII SP Dąbrówka Kościelna

Klaudia Rosochacka kl. VIA,

Kinga Kordulska kl. VIA