Uroczyste podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

16 maja miało miejsce podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych, które zostały przeprowadzone w szkołach podstawowych w bieżącym roku szkolnym. W uroczystym wręczeniu zaświadczeń uczestniczyli m. in. Beata Pietruszka- Podlaski Kurator Oświaty, Dariusz Piontkowski- Sekretarz Stanu  w Ministerstwie Edukacji i Nauki, Bohdan Paszkowski- Wojewoda Podlaski, opiekunowie i rodzice uczniów.  Wymienieni prominenci wręczyli zaświadczenia 211 laureatom. Wśród tego grona znaleźli się nasi uczniowie: Magdalena Markowska z kl. VIIIA i Jakub Kućmierowski z kl. VIIIC. Dzięki systematycznej pracy i wysokim predyspozycjom intelektualnym osiągnęli pierwsze życiowe sukcesy, które być może będą drogowskazem do wyboru szkoły średniej.

Magda, Kuba, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Redakcja „Szepcika”