WYWIADÓWKA

Dnia 22.01.2021 r. w godzinach popołudniowych odbyła się śródroczna wywiadówka. Ze względu na panującą pandemię było to nietypowe spotkanie. Pierwszy raz w historii naszej szkoły rodzice nie przyszli do szkoły, tylko o wskazanej godzinie zasiedli przed komputerami i uczestniczyli w spotkaniu online, które było prowadzone przez opiekunów poszczególnych klas. Wychowawcy zapoznali rodziców z wynikami nauczania uczniów i zachowaniem oraz ustalili sposób przekazania listów gratulacyjnych uczniom szczególnie wyróżniającym się pod względem osiągnięć edukacyjnych i wychowawczych. Poruszono także sprawę nauki zdalnej, jej dobre i złe strony. Po omówieniu spraw różnych rodzice rozstali się  z wychowawcami swoich pociech z nadzieją, że następna wywiadówka będzie tradycyjna.

Oliwia Brzozowska kl. VA