Wybory zarządu SU tuż, tuż…

Nowi opiekunowie samorządu zapowiedzieli wybory do zarządu, który zostanie wyłoniony spośród uczniów. Do akcji przedwyborczej mogą przystąpić uczniowie z wzorowym lub bardzo dobrym zachowaniem oraz co najmniej oceną dobrą z każdego przedmiotu. Kandydaci z jednej klasy muszą przygotować plakat wyborczy z programem. Ze względu na sytuację epidemiologiczną kandydaci nie będą prezentować swoich haseł na forum szkoły. Na podstawie opracowanych programów klasy I-VIII wybiorą swoich faworytów, którzy będą reprezentować całą społeczność szkolną.
                                                                   Kinga Kordulska kl. Va,
                                                                Oliwia Brzozowskakl. Va,