ŚWIĘTO BIBLIOTEK SZKOLNYCH

23 października z okazji Międzynarodowego  Święta Bibliotek Szkolnych w naszej szkole odbyło się spotkanie  z panią Anną Brulińską. Pani Anna jest twórcą regionalnym, maluje obrazy na płótnie i nie tylko, robi różne prace rękodzielnicze z  materiałów  takich jak: papier, karton, skóra, sznurek, nici, papierowa wiklina, koraliki itp. Można było niektóre prace zobaczyć na wystawie zorganizowanej z tej okazji na holu szkolnym. Podczas spotkania uczniowie klas IV uczestniczyli w warsztatach , na których mieli możliwość  poznania  jednej z technik jaką pani Anna wykonuje – quling.
    Uczniowie  poznali   tajniki  powstawania prac, np.  ile czasu zajmuje malowanie jednego obrazu i skąd czerpie się pomysł. Spotkanie było bardzo ciekawe i zainspirowało do własnej twórczości.
Dziękujemy pani Annie Brulińskiej za interesujące spotkanie.