Rozdanie nagród za udział w różnych konkursach w roku szkolnym 2021/2022

Dnia 22.06.22r. wszyscy uczniowie zgromadzili się na hali gimnastycznej, by odebrać nagrody za różnorodną działalność szkolną i pozaszkolną. Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego wręczyli podziękowania i drobne upominki członkom tejże organizacji. Następnie przekazano nagrody uczniom, którzy zdobyli wyróżnienie w Kangurze. Książki i dyplomy otrzymali najlepsi czytelnicy oraz ci, którzy systematycznie uczęszczali na zajęcia koła plastycznego i uzyskali osiągnięcia w tym zakresie. Wyróżniono także mistrzów orgiami. Książki z pamiątkowymi wpisami przekazano uczęszczającym na zajęcia koła literackiego. Nagrody i podziękowania wręczono uczniom, którzy przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu Literacko- Plastycznego. Na zakończenie spotkania puchary otrzymali najlepsi sportowcy.

Redakcja „Szepcika”