DZIEŃ MAMY W PRZEDSZKOLU

Dnia 26 maja wszystkie Mamy obchodziły swoje święto. Z tej racji dzieci z oddziałów przedszkolnych naszej szkoły przygotowały program artystyczny, na który zaprosiły swoje ukochane mamusie. Przedszkolaki z wszystkich grup pod kierunkiem pań Agnieszki, Izabeli i Magdy przedstawiły inscenizację pt. Czerwony Kapturek, śpiewały piosenki, tańczyły tańce i recytowały wiersze. Dzieci bardzo się starały, aby w ten sposób podziękować za miłość, cierpliwość i troskę swoim Mamom. Przybyli Goście z dumą i ze wzruszeniem słuchali swoich pociech oraz promieniowali radością. Podczas przedstawień nie zabrakło wzruszeń i ukradkiem ocieranych łez. Po pięknych występach artystycznych przedszkolaki wręczyły w podziękowaniu swoim Mamom kwiatki, złożyły życzenia i mocno Je przytuliły do swoich małych serduszek. Uroczystość ta dostarczyła wszystkim wiele radości i szczęścia.

Izabela Bauer