KONKURS PLASTYCZNY Z OKZJI ŚWIATOWEGO DNIA KSIĄŻKI

Z okazji Światowego Dnia Książki biblioteka szkolna  zorganizowała Konkurs Plastyczny na temat: „Bohater lub ilustracja do przeczytanej książki”. Celem konkursu było mobilizowanie uczniów do czytania, pogłębianie ich ciekawości czytelniczej, popularyzowanie literatury dla dzieci i młodzieży, rozwijanie zdolności plastycznych.

Do eliminacji przystąpiło 40 uczniów, których prace oceniano w dwóch kategoriach wiekowych: kl. I-III i kl. IV-VIII.

W kategorii klas I-III nagrody przyznano:

I miejsce- Patrycja Pietrzak-Karpińska kl. IIIb,

II miejsce- Maja Szymborska kl. IIa,

III miejsce- Amelia Kuczyńska kl. IIIa.

Wyróżnienia:

Szymon Rzymski kl. IIa, Milena Sawicka kl. IIa, Kamila Dąbrowska kl. Ib, Lena Żebrowska kl. Ib

W kategorii klas IV-VIII nagrody otrzymali:

I miejsce- Natalia Szymborska kl. Va,

II miejsce- Tomasz Ertman- kl. Va,

III miejsce- Aleksandra Szymoniak kl. VIIb.

Wyróżnienia:

Jakub Wyszyński kl. Va, Ewa Ertman kl. IVc, Kamila Reczko kl. IVc, Maja Krasowska kl. VIIa

Nagrody i dyplomy za uzyskane wyniki wręczono uczniom dnia 29 kwietnia po uroczystej akademii z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja. Wszystkie prace znalazły się na wystawie pokonkursowej.

Kinga Kordulska kl. VIa, Tomasz Ertman kl. Va