DZIEŃ DZIECKA

1.06.21r. uczniowie naszej szkoły obchodzili Dzień Dziecka. Ze względu na panującą pandemię jego przebieg był inny niż w ubiegłych latach. Jednak pomimo reżimu sanitarnego było wiele atrakcji, uśmiechów i pozytywnych wrażeń. Uczniowie klas młodszych bawili się pod czujnym okiem swoich wychowawców w klasach, na dziedzińcu szkolnym, placach zabaw, boiskach sportowych. Starsi natomiast spędzali czas z wychowawcami i nauczycielami poszczególnych przedmiotów: grali w planszówki, gry komputerowe. Mogli także korzystać z telefonów komórkowych. Wszyscy otrzymali lody i napoje, o  co zadbała dyrekcja szkoły, pozyskując środki z GKRPA. O święcie swoich pociech pamiętali także rodzice. Niektóre klasy mogły delektować się wyśmienita pizzą albo słodyczami.

Redakcja „Szepcika”