Zgrupowanie siatkarskie - 10.01.- 15.01.2021 r.

W dniach od 10 do 15 stycznia tego roku, podczas ferii zimowych, kolejny raz odbyło się zgrupowanie siatkarskie drużyny dziewcząt które reprezentują Szkołę Podstawową im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Szepietowie, oraz funkcjonujący przy tejże szkole Uczniowski Klub Sportowy "START".
w zgrupowaniu brało udział siedemnaście dziewcząt, które realizowały zadania treningowe na hali sportowej przy SP w Szepietowie. Dziewczęta w głównej mierze skupiały się na realizacji zadań związanych z poprawą techniki gry oraz taktyki. Miejmy nadzieję, że wykonana praca zaowocuje w rozgrywkach szkolnych i klubowych.

W zgrupowaniu brały udział:

Zuzanna Ptaszyńska, Magdalena Jankowska, Julia Guziak, Kinga Dołęgowska, Kamila Wnorowska, Oliwia Bagińska, Aleksandra Drobek, Adrianna Gierałtowska, Magdalena Markowska, Natalia Sokołowska, Zuzanna Wojtkowska, Wiktoria Busma, Julia Zaręba, Zofia Turkowska, Kamila Brzósko, Laura Zimnoch, Patrycja Jachimczuk(obie spoza naszej szkoły, reprezentujące nasz klub).