MECZ SPARINGOWY - SIEMIATYCZE, 26.09.2020R.

urniej Siemiatycze, 26.09.2020r.
Fajnie zabrzmiało, prawda? Niestety turniej nie odbył się, ale tego dnia w Siemiatyczach rozegraliśmy bardzo dobre sparingi z drużynami z DANEX-u Siemiatycze. Formuła gry była taka, że nasze kluby wystawiły po dwie drużyny A i B i owe drużyny rywalizowały między sobą. Każda z drużyn rozegrała po 4 sety. Nasza drużyna A zakończyła zmagania z wynikiem 2:2 w setach, natomiast drużyna B sprawiła, że na tablicy wyników widniał wynik 3:1 dla naszych dziewczyn. W ogólnym rozrachunku sparingowym wygraliśmy 5 do 3 w setach. Dziewczęta w sparing weszły bardzo przytomnie i z animuszem, lecz po dwóch setach coś się zachwiało... Ale to nic, bo emocje czasem biorą górę i trzeba umieć sobie z nimi poradzić(purniej Siemiatycze, 26.09.2020r.
Fajnie zabrzmiało, prawda? Niestety turniej nie odbył się, ale tego dnia w Siemiatyczach rozegraliśmy bardzo dobre sparingi z drużynami z DANEX-u Siemiatycze. Formuła gry była taka, że nasze kluby wystawiły po dwie drużyny A i B i owe drużyny rywalizowały między sobą. Każda z drużyn rozegrała po 4 sety. Nasza drużyna A zakończyła zmagania z wynikiem 2:2 w setach, natomiast drużyna B sprawiła, że na tablicy wyników widniał wynik 3:1 dla naszych dziewczyn. W ogólnym rozrachunku sparingowym wygraliśmy 5 do 3 w setach. Dziewczęta w sparing weszły bardzo przytomnie i z animuszem, lecz po dwóch setach coś się zachwiało... Ale to nic, bo emocje czasem biorą górę i trzeba umieć sobie z nimi poradzić(pracujemy nad tym). Wynik cieszy, wiemy jak dalej pracować i na co zwracać większą uwagę. Do następnego meczu, czy turnieju. Pozdrawiamy.
Dzisiaj grały w drużynie A: Zuzia Bauer, Kamila Wnorowska, Kinga Dołęgowska, Zuzia Ptaszyńska, Zosia Turkowska, Natalia Sokołowska, Kamila Brzósko.
W drużynie B graly: Amelka Zakrzewska, Magda Markowska, Natalia Wyszyńska, Oliwka Bagińska, Ada Gierałtowska, Ola Drobek, Wiktoria Busma.racujemy nad tym). Wynik cieszy, wiemy jak dalej pracować i na co zwracać większą uwagę. Do następnego meczu, czy turnieju. Pozdrawiamy.
W drużynie B graly: Amelka Zakrzewska, Magda Markowska, Natalia Wyszyńska, Oliwka Bagińska, Ada Gierałtowska, Ola Drobek, Wiktoria Busma.