ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Dnia pierwszego września o godzinie 9.00 odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego. Ze względu na panującą pandemię pierwsze spotkanie nauczycieli i uczniów nie było tak uroczyste jak zwykle. Zabrakło powitań i przemówień dyrekcji i zaproszonych  gości. Uczniów w uroczystych strojach powitali wychowawcy klas, którzy zapoznali swoich podopiecznych z zasadami funkcjonowania w nowej rzeczywistości. Przedstawili procedury zapewniania bezpieczeństwa w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem  COVID-19. Następnie opiekunowie zapoznali wychowanków z planem zajęć obowiązującym w nowym roku szkolnym. Przekazali również podręczniki.
       Po zakończonych spotkaniach uczniowie udali się do swoich domów, by cieszyć się ostatnim popołudniem bez pracy domowej.
                                                                        Kinga Kordulska kl.Va,
                                                                  Oliwia Brzozowska kl.Va